İZEL PERDE

&

TEKSTİL

Türkiye genelinde devlet kurumlarına,kurumsal firmalara ve binlerce perakende müşteriye 20 yıllık tecrübe,yenilikci vizyonu ve her bütçeye uygun modelleriyle hizmet veren İzel Perde & Tekstil Brillant ile yapılan anlaşma sonucunda Brillant Boutique mağazası olmuştur.

Image 01

Firmamıza ve tüm müşterilerimize hayırlı olsun.

BRILLANT’TAN YEPYENİ BİR PROJE sloganıyla brillant tarafından yapılan açıklama şöyle:
Brillant; sektöre yeni bir heyecan, satış kültürü ve kazanç sunacak olan yepyeni bir projesi ile yeni yıla damgasını vuruyor:

Brillant Butik!

Bu proje temelde, brillant ürünlerinin ve koleksiyonlarının sunum, müşteriye hızlı hizmet ve bu hizmet noktalarının çoğalması; böylece her kesimden müşteriyle daha yakından temas kurulabilmesi açısından çok önemli bir ticari aşamayı ifade ediyor… Bu; bir anlamda yeni bir kazanç kapısının da açık adresi! Brillant /BYD Satış ve Pazarlama Direktörü Adnan Mete, yurt genelinde ve yurt dışındaki Brillant Butik uygulaması için geniş bir açıklama yaptı:

“SEVGİLİ BRILLANT DOSTLARI,
YEPYENİ BİR PROJE İLE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN KARŞISINDAYIZ. BU PROJE İLE BİRLİKTE, DAHA FAZLA NOKTAYA ULAŞMAYI HEDEFLEDİK. BU PROJE SAYESİNDE KURUMSAL MAĞAZALARIMIZ DIŞINDA DA ÜRÜNLERİMİZİ TÜKETİCİNİN BEĞENİSİNE SUNMAYI HEDEFLİYORUZ...

BU YENİ GİRİŞİMİMİZ İLE BİRLİKTE, ÖNCELİKLE KURUMSAL MAĞAZALARIMIZIN HENÜZ OLMADIĞI İL, İLÇE VE SEMTLERİ PİLOT BÖLGELER OLARAK SEÇTİK. BU SİSTEMDE, TIPKI MAĞAZACILIK SİSTEMİNDE OLDUĞU GİBİ OLUŞTURACAĞIMIZ MAĞAZALARI, MAĞAZA MENFAATLERİ GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURULARAK; “BİRBİRLERİNE YAKIN OLMAYACAK”, “HAKSIZ REKABETE YOL AÇMAYACAK” BİR ŞEKİLDE SEÇECEĞİZ. BÖYLECE SEKTÖR MENSUPLARININ EN ÇOK ÜZERİNDE DURDUKLARI ‘’BENİM SATTIĞIM ÜRÜN HERKESTE OLMASIN’’ FİKRİ, ESAS ALINMIŞ OLACAKTIR.

BU SAYEDE YENİ SİSTEM İÇİNDE YER ALACAKLAR, TÜRKİYE GENELİNDE “BRILLANT HOME EXCULUSIVE”, “BRILLANT HOME” VE “BRILLANT STORE” MAĞAZALARININ 2014 KOLEKSİYONLARINI, AYNI ANDA SATIŞ İMKANINA SAHİP OLACAKLADIR..."